Kwietniowy rzędzik

Posted on 15:06 by

Hej :)

   Egzamin zbliża się wielkimi krokami, a ja coraz bardziej się denerwuję. Najbardziej boję się historii. Już widzę minę mojej historyczki po zobaczeniu wyników. Na razie jednak cieszę się świętami. Spędzam mnóstwo czasu z rodziną i oczywiście czytam. Niestety nie czytałam jeszcze na zewnątrz przy tej pięknej pogodzie, bo skręciłam kostkę i bardzo ją oszczędzam. Jeszcze ten wybór liceum... Ach! Trochę ich jest. Na razie zostawiam Was z nowym przedegzaminowym, świątecznym stosikiem, który bardzo mi się podoba. 

Od lewej :

Lewis Wallace "Ben Hur" - Zaciekawił mnie serial, który ostatnio został pokazany w telewizji. Świetna pozycja na okres wielkanocny, bo właśnie jego dotyczy. Podobało mi się "Quo Vadis" i mam nadzieję na ciekawe spojrzenie na najważniejsze wydarzenia religii chrześcijańskiej.

Marie Lu "Legenda. Rebeliant" - Utopia! Dawno nie czytałam czegoś w tym stylu, więc nie mogę się odczekać, kiedy sięgnę po tę pozycję i do tego świetna czcionka, co przydaje się przy długim czytaniu :)

Alyson Noel "Greckie wakacje" - Piękna okładka i wakacyjny temat. Idealne, aby odstresować się przed ważnymi egzaminami.

Rick Yancey "Piąta fala" - Na książkę wpadłam przez przypadek w bibliotece i zaciekawił mnie opis i pierwszy rozdział. Uwierzcie "obcy to kretyni" może zaciekawić...

Czekam coraz bardziej na wakacje, trochę wolnego czasu i letnią pogodę! Na razie cieszę się tymi chwilami łagodnej wiosny i oczywiście książkami, które ostatnio znalazły się na mojej półce. Zachęciłam nawet moją siostrę do czytania "Cienia wiatru", co uważam za ogromny sukces! 
                                                                                                                             storia :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.