Wakacyjny rzędzik

Posted on 21:26 by
Hejka ;)

   Musi być wakacyjny rzędzik i już! Chociaż szkoła zbliża się wielkimi krokami, to keep calm and read! ;) 


   Moje wakacje minęły pomyślnie. Szczególnie wspominam pierwsze miejsce na turnieju tańca towarzyskiego i obóz sportowy, niestety już wróciłam do mojej czekolady. Był to wspaniały czas. Pod sam koniec wakacji w pełni poświęciłam się książkom (w końcu). Oto co zamierzam zrecenzować w najbliższym czasie. 


Od lewej:

Becca Fitzpatrick "Finale" - Po zakończeniu "Ciszy" po prostu nie mogę się doczekać finału sagi. Będę czytać z zapartym tchem. Patch <3 Patch <3 Patch <3

Lauren Oliver "Pandemonium" - Co teraz zrobi Lena? Jak żyć po takiej stracie? Zobacz do czego jest zdolna dziewczyna taka jak Ty!

John Marsden "Jutro, kiedy zaczęła się wojna" - Trudno uwierzyć, ale ta książka ma już 20 lat! Jednak dopiero miesiąc temu wydano ostateczne zakończenie serii. Co dzieje się w świecie, gdzie nie ma już żadnych zasad, a jutro trzeba stworzyć własne?

Antoine de Saint-Exupery "Mały Książę" - Znana na całym świecie, cytowana przez miliony piękna opowieść o przyjaźni. Nawet dla dorosłych!

Maureen Johnson "13 małych błękitnych kopert" - niezwykła podróż, która prowadzi na stary kontynent, który odkryje przed Tobą tajemnice 13 kopert...


   Mam nadzieję, że któraś pozycja was zainteresuje. Idę czerpać garściami z ostatnich chwil wakacji.

                                                                                                                   storia ;)

3 komentarze: A ty co myślisz?

  1. Ach, miło, miło! Świetne książeczki przed tobą! "Finale" co prawda pod paroma względami negatywnie mnie zaskoczyło, ale i tak sądzę, że to najlepsza część :) Do "Małego Księcia" mam ogromny sentyment i jestem ciekawa twojej oceny. "Pandemonium" i "Jutro" przede mną na razie, aczkolwiek nie ukrywam, że będę starała się do nich dorwać. :) W każdym razie: miłego czytania i ostatnich dni wakacji :)
    Pozdrawiam,
    Sherry

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam za sobą wszystkie twoje pozycje oprócz "13 małych błękitnych kopert". Życzę miłego czytania ;D

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.